Новини

02.10.2023

Філія ЦЗО Цифрові закупівлі в рамках Форуму Prozorro Market: обмінялися досвідом та обговорили важливі питання розвитку е-каталогу

Централізована закупівельна організація ДП “Українські спеціальні системи” прийняла участь у Форумі Prozorro Market, ініційованого ЦЗО Медичні закупівлі України спільно з МОЗ та Мінекономіки.


28 вересня 2023 року Медичні закупівлі України провели форум про особливості, переваги та перспективи розвитку державних закупівель медичних товарів на Prozorro Market.

Учасниками заходу стали представники Міністерств охорони здоров’я та економіки, МЗУ, парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, централізованих закупівельних організацій, а також електронні майданчики Zakupki.Prom, E-Tender тощо.

Форум урочисто відкрив Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, який відзначив важливість е-каталогу Prozorro Market, в якості інструменту для ефективних, прозорих та швидких державних закупівель медичних виробів.

«Е-каталог це – якісна еволюція у системі регіональних медичних закупівель. Адже це історія не про точкові ситуативні рішення. Йдеться про фундаментальні зміни на краще», – зазначив Віктор Ляшко.

Директорка філії ЦЗО ДП “УСС” Анастасія Скок розповіла про ключові переваги е-каталогу для ЦОВВ та поділилася результатами діяльності ЦЗО Цифрові закупівлі, в якості адміністратора е-каталогу Prozorro Market.

–> Нагадаємо, що 7 квітня цього року Централізована закупівельна організація Державне підприємство “Українські спеціальні системи” набуло повноважень адміністратора електронного каталогу prozoro.ua за категоріями товарів у сфері цифровізації.

Щиро вдячні колегам ЦЗО Медичні закупівлі за запрошення та проведення надзвичайно корисного та змістовного заходу!