Централізована закупівельна організація

Державне підприємство «Українські спеціальні системи» організовує та проводить тендери та закупівлі та закупівлі за рамковими угодами товарів і послуг (крім поточного ремонту) в інтересах замовників згідно із Законом України “Про публічні закупівлі”.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 233-р від 24 березня 2021 р. Державне підприємство «Українські спеціальні системи» визначено центральною закупівельною організацією.
Згідно з вимогами розпорядження централізована закупівельна організація проводить тендери та закупівлі за рамковими угодами товарів, згідно з додатком 1 до розпорядження, в інтересах замовників – міністерств та інших органів виконавчої влади, згідно з додатком 2 до розпорядження, за рахунок коштів державного бюджету, крім випадку, коли ці товари замовник закуповує із застосуванням переговорної процедури закупівлі.

В інтересах інших замовників ДП «УСС» організовує та проводить тендери та закупівлі за рамковою угодою товарів і послуг (крім поточного ремонту) за винагороду в установленому розпорядженням розмірі.

 

Детальніше про ЦЗО можна дізнатися на веб-сторінці – cpo.uss.gov.ua.