Колокейшн

Колокейшн (хостинг серверів)– це послуга фізичного розміщення серверів у 19-дюймових та 32-дюймових стійках, розміщених на серверному майданчику Державного підприємства “Українські спеціальні системи” в Шевченківському районі міста Києва, що обладнаний системами резервного електроживлення (дизель-генератор), кліматичного контролю, пожежної сигналізації та пожежогасіння, спеціалізованою озброєною охороною та цілодобовим черговим адміністратором. Все це гарантує високий ступінь надійності та безперебійності в роботі обладнання, яке розміщується та функціонує на серверному майданчику Державного підприємства “Українські спеціальні системи”.

Увага! Правилами Державного підприємства “Українські спеціальні системи” суворо заборонено розміщення ресурсів, що поширюють неліцензійне програмне забезпечення (далі – ПЗ) (warez), які розповсюджують ПЗ, призначене для злому та обходу ліцензій на ПЗ (cracks), а також spam-, porno-, doorways-сайти.

На Ваші запитання будуть раді відповісти фахівці Технічного департаменту за телефоном (044) 481-49-61.

Оренда 19-дюймових та 32-дюймових шаф для розміщення обладнання в дата-центрі Державного підприємства “Українські спеціальні системи”, а також отримання додаткових послуг – за домовленістю.