Новини

25.03.2021

ДП УСС – централізована закупівельна організація у сфері цифровізації

Рішення Уряду: Державне підприємство «Українські спеціальні системи» – централізована закупівельна організація у сфері цифровізації
24 березня 2021 Кабінет Міністрів України під час чергового засідання прийняв розпорядження про визначення Державного підприємства «Українські спеціальні системи» (ДП «УСС») централізованою закупівельною організацією у сфері цифровізації.
Зазначимо, підприємство входить до сфери управління Адміністрації Держспецзв’язку та, за період існування з 2003 року, набуло успішного досвіду участі у процедурах закупівель в галузі інформаційних технологій, захисту інформації та програмування. Окрім того, ДП «УСС» має власну матеріально-технічну базу та висококваліфікований персонал.
Тепер замовникам потрібно лише подати заявку до ДП «УСС» щодо придбання необхідної техніки та комп’ютерного обладнання, і в свою чергу отримати ефективне, прозоре та фахове обслуговування.
Як зазначив Голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь: «З новими змінами, вдасться спростити завдання всім держорганам і прискорити процеси, бо система буде працювати централізовано, а процедури виконуватимуть професіонали, які розуміються в питаннях інформаційних технологій та захисту інформації».
Генеральний директор ДП «УСС» Артур Вітренко також підкреслив, що через закупівлю в ДП «УСС» можна буде замовити, і пакети програмного забезпечення для захисту від вірусів, що дозволить захистити інформаційні системи, попередивши кібератаки та кіберінциденти.