News

03.06.2022

На сході України загинув – Степан Амелькін

Війна росіїї проти України вже понад три місяці забирає життя кращих синів та дочок нашої держави. З нестерпним болем та скорботою повідомляємо  про загибель нашого працівника – Степана Вікторовича Амелькіна.

Пройшовши довгий шлях разом наш колектив з впевненістю може сказати, що втратив надійного друга та професіонала своєї справи, який  неодноразово був нагороджений відомчими відзнаками.

Степану було лише 34 роки – самий розквіт сил, все життя попереду, але підступний ворог здійснив напад на Україну, розділивши життя кожного Українця на до та після.

Він був істинним патріотом і тому не вагаючись став на захист, відчуваючи необхідність зберегти незалежність та свободу нашої країни та кожного з нас.

Справжня сутність людини розкривається на війні і тому останні години життя Степана якнайкраще демонструють якою він був людиною.  27 травня, перебуваючи на бойовому посту, першим побачив ворога, який намагався здійснити прорив. Піднявши за бойовою тривогою своїх побратимів, кинувся у бій, під час якого отримав смертельне поранення, однак врятував життя своїм товаришам по зброї.

Степан був дуже доброю, чуйною і світлою людиною. Справжній герой, вірний товариш та Людина з великої літери. Таким він назавжди залишиться в наших серцях.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям, а також всім тим, хто знав цю відважну та прекрасну людину. Для всіх нас це неймовірна втрата.

Вічна пам’ять і слава тобі, друже!

Ти – наш Герой!