Керівництво

Ми переконані, що основа успіху Державного підприємства “Українські спеціальні системи” – згуртована команда фахівців, що дозволяє нам бути впевненими в собі.

Сокирко Микола Степанович

Генеральний директор

Вік: 50 Років

Біографія

Народився 13 липня 1969 року у м. Ємільчино Житомирської області.
У 1997 році закінчив НТУУ «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Конструювання і технологія радіоелектронних засобів».
У 1986 розпочав трудову діяльність автослюсарем Ірпінського АТП-23237, м. Ірпінь.
З 1987 по 1990 – служба у військово-морському флоті.
З 1991 по 1997 рік – студент НТУУ «Київський політехнічний інститут», м. Київ.
З 1997 по 2001 рік – заступник директора підприємства СВЕП «ТЕХПРО», м. Ірпінь.
З 2001 по 2002 рік – директор Приватного виробничо-комерційного підприємства «Технік-ВК», м. Ірпінь;
З 2002 по 2011 рік – комерційний директор, заступник директора ТОВ «СІ-ТІ-СІ», м. Київ.
З 2011 по 2012 рік – директор Департаменту ліцензування та радіочастот Національної комісії з питань регулювання зв’язку України, м. Київ.
З 2012 по 2015 рік – директор Департаменту регулювання та ліцензування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, м. Київ.
2015 – 2018 – директор Департаменту ліцензування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, м. Київ;
З 1 червня 2018 року наказом голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України №333 призначений на посаду генерального директора державного підприємства «Українські спеціальні системи».
Нагороджений відзнаками Голови Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

Вітренко Артур Борисович

Заступник генерального директора

Вік: 48 Років

Біографія

Народився 19 січня 1971 року у м. Київ.
У 1993 році закінчив Київське вище інженерне радіотехнічне училище ППО ім. Маршала авіації Покришкіна за спеціальністю «радіоелектронні засоби».
У 2007 році – Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ)» за спеціальністю «Бізнес-адміністрування».
З 1993 по 1994 рік – заступник начальника відділу маркетингу, менеджер СП «ЮРЕКС-МАЛЕД».
З 1994 по 1996 рік – інженер-електронік служби впровадження і обслуговування АСУ Українського підприємства міжнародного міжміського зв’язку і телебачення «Укртек».
З 1997 по 2008 рік – експерт з інформаційних технологій відділу системної інтеграції, начальник відділу інформаційних технологій, начальник управління ліцензованих телекомунікаційних послуг ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем».
З 2008 по 2012 рік – Керівник служби розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії України.
З 2012 по 2016 рік – заступник генерального директора, генеральний директор ТОВ «ГЛОБАЛМАНІ».
12 червня 2018 року призначений на посаду директора технічного державного підприємства «Українські спеціальні системи», з 01 серпня 2018 року переведений на посаду заступника генерального директора.
Має відзнаку Кабінету Міністрів України.

Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

Мороз Олександр Олександрович

Директор фінансовий

Вік: 38 Років

Біографія

Народився 27 липня 1981 року в селі Ялцівка Малинського району Житомирської області.

У 1999 році з відзнакою закінчив Малинський лісотехнічний технікум за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аудит», м. Малин Житомирської області.
У 2006 році – Державний агроекологічний університет за спеціальністю «Облік і аудит», м. Житомир.
У 2012 році – з відзнакою Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», м. Київ.
У 2016 році – Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю «Правознавство», м. Київ.

Розпочав трудову діяльність у 2000 році на посаді головного бухгалтера приватного (приватно-орендного) сільськогосподарського підприємства ім. Н. Сосніної.
З 2000 по 2003 рік – контролер-ревізор відділу контролю в сфері органів виконавчої влади; старший контролер-ревізор, провідний контролер-ревізор відділу контрою в сфері соціального захисту населення Контрольно-ревізійного управління в Житомирській області.
З 2003 по 2005 рік – завідувач контрольно-ревізійного сектору фінансово-економічного управління Державного комітету України з будівництва та архітектури.
З 2005 по 2007 рік – заступник начальника контрольно-ревізійного відділу; начальник відділу контролю у сфері державної власності контрольно-ревізійного управління Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України.
З 2007 по 2010 рік – начальник контрольно-ревізійного відділу; заступник директора департаменту управління майном, відомчого контролю і аудиту – начальник контрольно-ревізійного відділу; заступник директора департаменту з питань запобігання та протидії корупції і внутрішнього фінансового контролю – начальник контрольно-ревізійного відділу Міністерства регіонального розвитку та будівництва України.
З 2010 по 2011 рік працював на посадах заступника директора державного підприємства «Український державний науково-дослідний інституту проектування міст «Діпромісто»; головного державного інспектора відділу оперативного реагування на звернення державних органів, юридичних та фізичних осіб управління Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держкомзему у місті Києві; заступника начальника управління внутрішнього контролю – начальник контрольно-ревізійного відділу Державного комітету України із земельних ресурсів.
З 2011 по 2012 рік – начальник фінансового управління Акціонерного товариства холдингова компанія «Київміськбуд».
З 2012 по 2014 рік – член Правління, віце-президент публічного акціонерного товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд».
З 2014 по 2016 рік – заступник директора; радник на державному підприємстві «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
З 2016 по 2017 рік – керівник служби внутрішнього аудиту; заступник генерального секретаря Громадської спілки «Федерація футболу України».
З 4 квітня 2017 році призначений на посаду директора фінансового державного підприємства «Українські спеціальні системи» Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Нагороджений відзнаками Державного комітету України з будівництва та архітектури, Головного управління державної служби України, Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, Прем’єр-міністра України, Кабінету Міністрів України, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та інші.

Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

Сировець Сергій Васильович

Директор технічний

Вік: 50 Років

Біографія

Народився 23 квітня 1969 року у м. Чернігів.
У 1990 році закінчив Полтавське вище військове командне училище зв’язку ім. Маршала Радянського Союзу Москаленка К.С. за спеціальністю «Командна тактична військ зв’язку».
У 1998 році – Київський військовий інститут управління і зв’язку за спеціальністю «Організація зв’язку в військах».
З 1990 по 2011 рік – служба на офіцерських посадах прикордонних військ України.
З 2011 по 2013 рік – державна служба на керівних посадах Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.
З 2013 по 2016 рік – державна служба на керівних посадах Державної міграційної служби України.
З 2016 по 2018 рік – начальник відділу автоматизованих систем управління виробництвом, начальник управління автоматизованих систем керування виробництвом та технічного захисту інформації державного підприємства «Завод 410ЦА».
З 7 серпня 2018 року призначений на посаду директора технічного державного підприємства «Українські спеціальні системи».
Має відзнаку Адміністрації Держспецзв’язку.

Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру