Новини

20.02.2020

Шана Героям Небесної Сотні

Шість років тому 20 лютого громадяни нашої країни продемонстрували здатність виборювати свободу, захищати людську гідність та стояти до кінця у своїх переконаннях.

У 2014 році цього дня загинуло найбільше активістів Майдану. Вже 21 лютого 2014 року загиблих на Майдані мітингувальників офіційна влада визнала жертвами. Тоді й відбулося прощання із героями, яких вперше в жалобних промовах назвали “Небесною сотнею”. 105 Героям Небесної Сотні посмертно присвоєно звання Герой України, а троє іноземців – громадянин Білорусі Михайло Жизневський, Грузії – Зураб Хурція і Давид Кіпіані, посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні.

Державне підприємство “Українські спеціальні системи” разом з усіма українцями віддає шану Героям Небесної Сотні. Подвиг учасників Революції гідності, які віддали свої життя за краще майбутнє України, увіковічений у пам’яті нашого народу.

Події на Майдані Незалежності вписали історично важливу сторінку в історії становлення української державності, непоборне та незламне прагнення до свободи, кращого майбутнього для теперішніх і прийдешніх поколінь.

Щиро віримо у процвітання України як вільної демократичної європейської держави. Пам’ятаємо подвиг героїв Майдану та підтримуємо воїнів, які досі стоять на захисті нашого суверенітету на сході країни.

Слава Україні та Слава Героям Небесної Сотні!