Новини

25.03.2021

Рішення Уряду: Державне підприємство «Українські спеціальні системи» – централізована закупівельна організація у сфері цифровізації

24 березня 2021 Кабінет Міністрів України під час чергового засідання прийняв розпорядження про визначення Державного підприємства «Українські спеціальні системи» (ДП «УСС») централізованою закупівельною організацією у сфері цифровізації.

Зазначимо, підприємство входить до сфери управління Адміністрації Держспецзв’язку та, за період існування з 2003 року, набуло успішного досвіду участі у процедурах закупівель в галузі інформаційних технологій, захисту інформації та програмування. Окрім того, ДП «УСС» має власну матеріально-технічну базу та висококваліфікований персонал.

Тепер замовникам потрібно лише подати заявку до ДП «УСС» щодо придбання необхідної техніки та комп’ютерного обладнання, і в свою чергу отримати ефективне, прозоре та фахове обслуговування.

Як зазначив Голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь: «З новими змінами, вдасться спростити завдання всім держорганам і прискорити процеси, бо система буде працювати централізовано, а процедури виконуватимуть професіонали, які розуміються в питаннях інформаційних технологій та захисту інформації».

Генеральний директор ДП «УСС» Артур Вітренко також підкреслив, що через закупівлю в ДП «УСС» можна буде замовити, і пакети програмного забезпечення для захисту від вірусів, що дозволить захистити інформаційні системи,  попередивши  кібератаки та  кіберінциденти.

Розпорядження від 24 березня 2021 р. № 233-р Про визначення державного підприємства “Українські спеціальні системи” централізованою закупівельною організацією | Кабінет Міністрів України