Новини

28.05.2019

Фахівці ДП “УСС” пройшли підвищення кваліфікації за напрямом “Криптографічний захист інформації. Криптосистеми та засоби криптографічного захисту”

Фахівці Державного підприємства “Українські спеціальні системи” пройшли підвищення кваліфікації за напрямом “Криптографічний захист інформації. Криптосистеми та засоби криптографічного захисту” в Навчальному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у галузі інформаційної безпеки Фізико-технічному інституті КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Акцент навчальної програми було зроблено на сучасних загрозах безпеці інформації у комп’ютерних системах, захисту програмного забезпечення, а також криптографічному захисту інформації та застосуванню електронного цифрового підпису.

Постійне навчання та тривалий досвід роботи в сфері технічного та криптографічного захисту інформації, досвід проектування та створення Комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) в інформаційно-телекомунікаційних системах різної складності. Окрім того, участь у найважливіших проектах КСЗІ для захисту державних інформаційно-телекомунікаційних ресурсів дозволяє фахівцям “УСС” на високому рівні надавати послуги та забезпечувати надійний захист споживачів конфіденційного зв’язку з використанням сучасних технологій.