Новини

01.10.2019

ДП “УСС” візьме участь в міжнародному форумі Кібербезпека

Торгово-промислова палата України, Комітет з електронних комунікацій ТПП України, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України проводять Місяць кібербезпеки в Україні 1-31 жовтня 2019 року.

Рівень кіберзагроз постійно зростає у всьому світі. Сьогодні жодна система не захищена на 100% від проникнення і не перебуває поза досяжністю злочинців.

Все більше держав приходять до розуміння, що ніяка громадська, комерційна або державна організація не може вирішити проблеми кібербезпеки самостійно. Департамент внутрішньої безпеки США і Національного альянсу з кібербезпеки розпочали з 2003 року проведення щорічного Національного місяця обізнаності про кібербезпеку (NCSAM)¸

Цю ініціативу в 2011 році підтримали країни ЄС, а в 2018 році за ініціативи ТПП України, при підтримці Держспецзв’язку, Україна приєдналася до європейської традиції і вперше провела 1-31 жовтня 2018 року Місяць кібербезпеки.

У місячнику кібербезпеки планують взяти участь представники майже 100 компаній з України, Ізраїлю, Німеччини, США, ОАЕ.

Ключовою подією стане ІІ міжнародний форум “Кібербезпека. Захисти свій бізнес !“, на якому будуть представлені кроки створення Національної екосистеми кібербезпеки, у його роботі візьмуть участь провідні вітчизняні та іноземні стейкхолдери.