Мороз Олександр Олександрович

Директор фінансовий

Вік: 40 Років

Народився 27 липня 1981 року в селі Ялцівка Малинського району Житомирської області.

У 1999 році з відзнакою закінчив Малинський лісотехнічний технікум за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аудит», м. Малин Житомирської області.
У 2006 році – Державний агроекологічний університет за спеціальністю «Облік і аудит», м. Житомир.
У 2012 році – з відзнакою Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», м. Київ.
У 2016 році – Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю «Правознавство», м. Київ.

Розпочав трудову діяльність у 2000 році на посаді головного бухгалтера приватного (приватно-орендного) сільськогосподарського підприємства ім. Н. Сосніної.
З 2000 по 2003 рік – контролер-ревізор відділу контролю в сфері органів виконавчої влади; старший контролер-ревізор, провідний контролер-ревізор відділу контрою в сфері соціального захисту населення Контрольно-ревізійного управління в Житомирській області.
З 2003 по 2005 рік – завідувач контрольно-ревізійного сектору фінансово-економічного управління Державного комітету України з будівництва та архітектури.
З 2005 по 2007 рік – заступник начальника контрольно-ревізійного відділу; начальник відділу контролю у сфері державної власності контрольно-ревізійного управління Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України.
З 2007 по 2010 рік – начальник контрольно-ревізійного відділу; заступник директора департаменту управління майном, відомчого контролю і аудиту – начальник контрольно-ревізійного відділу; заступник директора департаменту з питань запобігання та протидії корупції і внутрішнього фінансового контролю – начальник контрольно-ревізійного відділу Міністерства регіонального розвитку та будівництва України.
З 2010 по 2011 рік працював на посадах заступника директора державного підприємства «Український державний науково-дослідний інституту проектування міст «Діпромісто»; головного державного інспектора відділу оперативного реагування на звернення державних органів, юридичних та фізичних осіб управління Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держкомзему у місті Києві; заступника начальника управління внутрішнього контролю – начальник контрольно-ревізійного відділу Державного комітету України із земельних ресурсів.
З 2011 по 2012 рік – начальник фінансового управління Акціонерного товариства холдингова компанія «Київміськбуд».
З 2012 по 2014 рік – член Правління, віце-президент публічного акціонерного товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд».
З 2014 по 2016 рік – заступник директора; радник на державному підприємстві «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
З 2016 по 2017 рік – керівник служби внутрішнього аудиту; заступник генерального секретаря Громадської спілки «Федерація футболу України».
З 4 квітня 2017 році призначений на посаду директора фінансового державного підприємства «Українські спеціальні системи» Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Нагороджений відзнаками Державного комітету України з будівництва та архітектури, Головного управління державної служби України, Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, Прем’єр-міністра України, Кабінету Міністрів України, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та інші.

Декларації заголовок

Декларації під-заголовок